| b1ng0 a întrebat:

Azi mi-am reformatat PC si incerc sa instalez Adobe Flash Player. Cand deschid instalarea nu se intampla nimic, dar apare in Task >>Manager-Processes. Ce sa fac?

Print cu Task >>Manager-Processes: http://imgur.com/Dlw0r07

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Iti merge youtube? daca da atunci ai Adobe, nu stiu care ar fi faza, n-am avut niciodata problema asta, doar am scris pe google Adobe flash am intrat pe site-ul lor am dat sa iau installu si pac pac a mers. Vezi la add or remove daca il ai instalat deja.

| b1ng0 explică (pentru EnvyU):

Nu il am instalat si da, imi merge Youtube-ul. Dar pentru ca Google Chrome are deja plugin cu Adobe Flash Player si e cam slab.

| EnvyU a răspuns (pentru b1ng0):

Incearca sa instalezi firefox si vezi daca merge sa iei Adobe prin ala