| ΣηJΦY a întrebat:

Azi o sa va cer parearea despre 2 jocuri foarte cunoscute:WoW si Metin2.Nu inteleg de ce toti va certati ca WoW e mai tare sau Metin2.Sincer sa fiu eu joc metin dar acum nu mai gasesc un server bun care merita jucat.Acum joc ourworld de plictiseala.Wow nu am ce zice este un joc misto dar de va certati atat de tare pe jocurile astea 2.Totusi Wow arata mai bine decat Metin2. Voua ce joc va place?

Răspuns Câştigător
| Music4life a răspuns:

Din fericire am avut ocazia sa "arunc o privire" peste ambele jocuri. In opinia nu ai cum sa compari aceste jocuri. *WoW e superior din toate punctele de vedere: Grad de complexitate, Grafica, GamePlay, StoryLine, PvE, PvP, mobilitate, FreeChoice etc.
*Metin2 e un joc simplu de dimensiuni mici dar in acelasi timp destul de bine structurat.

Metin2 e genial pentru jucatorii noi de MMORPG care nu sunt obisnuiti cu atatea comenzi butoane lucruri etc, pe care trebuie pur si simplu sa la memorezi, dar vor sa incerce acest tip de joc.
Recomand WoW tuturor jucatorilor care au mai avut deaface cu jocuri de tip MMORPG.

| ΣηJΦY explică (pentru Music4life):

Ai dreptate deci vei lua vonda plus ca m-am apucat si eu de WoW doar ca server privat.Baftawinking

4 răspunsuri:
| VenomV a răspuns:

Mie imi place metin findca nu am jucat WOW. Daram auzit ca e misto si WOW

| Barodfs a răspuns:

Eu iti zic sa te joci Metin2 Energy sau Metin2 GXwinking

| ΣηJΦY explică (pentru Barodfs):

Eu tim cerut parerea despre jocuri nu ce metin imi recomanzi sa ma jocstraight face