| weakboy a întrebat:

Azi pe cand eram la minerit pe metin2ro server sagitta mi-a venit o idee sa dau la schimb iteme setate hammer pe iteme sagitta.Scriu eu in chat ca dau seturi metin2hammer pe itm aici apoi dau si pe strigat sa vada tot regatu peste catva timp ma scoate de pe server.Ma loghez si imi zica ca contul este blogat.

Faza e pana cand e blocat asta este intrebarea! 1
Dau funda raspunsului corect!

Răspuns Câştigător
| fyrelord a răspuns:

Faza e in felul urmator, daca adminul nu era asa de dur, poate scapi cu vreo 100-1000 ore, dar de multe ori se da permanent.

1 răspuns:
| GEMENIantonio a răspuns:

Ti-or banat contul, nu ai voie sa faci schimb de itm sau conturi de pe alt joc decat metin2.ro
p.s. citeste reguliile de conformitate de pe site:metin2.ro