| CostyCosty a întrebat:

Bun, deci: Am vrut sa fac un video de Counter Strike. Am cautat programe peste tot cu care sa filmez ( hypercam 3, frapz, camtasia...). L-eam downloadat, merg toate, insa cea mai mare problema e ca atunci cand intru in Cs imi filmeaza doar desktop-ul, nu ce am filmat in joc... De ce? Imi puteti recomanda programe mai bune? Fundabig grin1!

Răspuns Câştigător
| WolffBoy a răspuns:

Incearca sa folosesti OverWolf. Vezi ca are mai multe lucruri cauta ceva care seamana cu o camera si poate functioneaza.