| Bugabuga12365 a întrebat:

Cand descarc ceva imi merge internetul foarte greu. uneori ajungea la 5MB/s, iar acum 30kb/s sau mai putin straight face.ce pot face sa mearga normal?

Răspuns Câştigător
| bortanradu a răspuns:

Atunci cred ca e chestia ce am spus-o mai sus. Incearca sa descarci alte fisiere.
Lasa putin sa descarce jocul asta http://kickass.to/splinter-cell-blacklist-reloaded-t7761493.html si vezi ce viteza ai. Eu l-am descarcat acum cateva saptamani si avea o viteza mare. Incearca pe sa-l descarci tu. Daca descarci cu peste 200 kB/s atunci nu e nici o problema dar daca descarci cu 30 kb/s constant nu stiu ce are.