| AurashutzuDragutzu a întrebat:

Care dintre voi se ocupa de domeniul "metin2" si are un server?
As dori sa ma ajutati sa implementez noile arme/armuri...si sa se priceapa..adica ce pretzuri ce alea alea...hai ca ati inteles ideeabig grin
Astept raspuns urgent va rog :X
App..server pe hamachi:mc:5. 98. 26. 158
Retele hamachi:Metin2Preaur, Metin2Preaur-1, Metin2Preaur-2, Metin2Preaur-3, Metin2Preaur-4, Metin2Preaur-5 Parole hamachi : 123

2 răspunsuri:
| DumaStylee a răspuns:

Eu am ceva experienta in domeniul metin2-CS, inca nu stiu sa explic foarte bine, iti recomand sa iei legatura ownerul Metin2x [id staff.metin2x] intra in fiecare seara, tot el mi-a explicat si mie la inceput.

| AurashutzuDragutzu explică (pentru DumaStylee):

Si crezi ca o sa ma ajute el?
E de treaba?