| DoarAlin a întrebat:

Care este cea mai usoara modalitate de a cumpara un joc de pe steam? Nu am cumparat niciodata de pe steam. Am cumparat doar din magazine gen : Altex, Cel, Emag, etc. Dar jocul ce vreau sa-l cumpar este doar pe steam. Mentionez ca am 15 ani, deci n-am un card. Iar mama mea are cardul la Banca Transilvania. laughing Ma puteti ajuta, va rog?

Răspuns Câştigător
| Robica2003 a răspuns:

Pai du-te la un PayPoint si ia-ti un paysafe, pe el o sa fie un cod. Codul ala il bagi in steam si o sa iti transfere banii acolo. Dupa care intri pe pagina jocului si il cumperi