| ღAnonimaღ a întrebat:

Care este cel mai tare server privat de metin2 in care sa faci repede level, sa castigi multi bani, sa fie iteme ieftine, si sa gasesc armuri de toate level-urile?

Răspuns Câştigător
| Sebbyutzu25 a răspuns:

Mondialmt2,skymt2,hammer mt2, light mt2, metin2 tim, dinamikmt2, darkmt2(hamachi) funda:X

2 răspunsuri:
| AngelMuscleman a răspuns:

Mah mt2 hammer era cel mai misto aveai lv maxim si iteme o gramada ba chiar la magazin gaseai si king.dar la inchis gm nu a mai avut bani sal sponsorizeze.mai bine cauta pe net top 100 mt server privat si gata, funda plss

| alinushuorga a răspuns:

Metin2 guabina