| Tomoiagă_Răzvan_1997 a întrebat:

Care placa video e mai buna? nVidia GeForce GTX 650 2 GB sau GeForceGTX 750 1GB?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

750-ul, dar daca vrei musai performanta si nu te doare ca o sa consumi vreo 100W in plus pe ora si te tine si sursa, acum cam best buy e GTX 660. P.S. Eu am un GTX 750 Ti, e o placa superba, atita vreme cit nu te doare capul ca dai pe ea cit nu merita dpv al performantei si o cumperi doar pentru raportul imbatabil performanta/Watt.