| yubaretzul a întrebat:

Care stie un metin2 privat server unde sa fie multi romani in afara de metin2 arena lunaris moon unu nou care GM sa fie roamn si sa fie recent s isa cresti repede sa faci bani repede etc...Dau funda la cele mai bune.

5 răspunsuri:
| yubaretzul explică:

M-am uitat am facut level 120 parca e aiurea te duci undeva si te face level...nu imi place unu in care sa cresti tu singur si sa-ti dea si bani si mape noi bune nu siti?

| Cosmyno7 a răspuns:

Metin2 TDL pe lumea maimutelor pe alcolicii este magazin cu tot privat si o negustoare la care dai click sa te creasca. Bafta!

| yubaretzul explică (pentru Cosmyno7):

Care este level maxim, cresti repede faci bani repede?

| CyLvEr a răspuns (pentru yubaretzul):

Lv maxim pe tdl este 250, ratele 1000%, mape noi, ce dai pe cont sura lv 98 cu seturi bune, king si divina+9 cu p+5?

| Cosmyno7 a răspuns:

250 parca si este un loc unde pica cate 5kk odata si faci nivel repede pana in 150 dupa faci greu tare