| anonim_4396 a întrebat:

care stiti sa configurati un server de metin2 gata facut?
As vrea si eu un server gata facut de metin2 dar nu stiu sa il pornesc, sa ma distrez cu comenzile..am cautat pe net tutoriale despre cum sa pornesc server metin2 gata facut dar n-am gasit, daca stiti va rog sa lasati id-ul vostru si sa-mi explicati si mie cum se procedeaza, multumesc! Dau funda celui care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| TeDrqq a răspuns:

Tu trebuie sa creezi serverul pe baza unui sf cauta aici:

www.4metin.ro/serverfiles

P.S.

Ai nevoie de un SITE pentru server-ul tau de metin2?-GRATUIT!
Ai nevoie de un videoclip de prezentare pentru server-ul tau?-GRATUIT!
Ai nevoie de o imagine personalizata pentru server-ul tau?-GRATUIT!
Ai nevoie de un post pe 4metin cu informatiile actualizate in timp real?-GRATUIT!

DA, ai citit bine, daca ai nevoie de toate cele de mai sus nu ezita sa apelezi la mine
ID MESSENGER : help_gm

P.S. Site-ul va fi creat cu ajutorul site-ului weebly.com,NU OFER DOMENIU, pe site va exista un chat, radio, clipul cu prezentarea si tab-urile pe care vi le doriti ( descarcare, inregistrare etc.)

EXEMPLU DE SITE: www.metinleon.weebly.com

EU SUNT AICI CA SA TE AJUT!

TOTUL GRATUIT