| Myfriend a întrebat:

Care stiti un cod pentru bani pentru Need For Speed World, dar care sa si mearga?

Răspuns Câştigător
| BringMeTheHorizon a răspuns:

Nu exista. poti doar sa folosesti bani adevarati sa cumperi boost si sa-ti upgradezi pe acolo ce vrei ..sunt servere oficiale acelea pe care se joaca si nu merg trisate(se lucreaza non stop la imbunatatiri pentru a impiedica acest lucru.plus ca se updateaza mai mereu si le e greu sa faca mereu coduri sa mearga cu update-ul respectiv.