| Z3uZuzu a întrebat:

caut si eu oameni seriosi cu care sa joc minecraft de preferabil sa aiba peste 12 ani chiar si 12 e bine... Nu conteaza experienta sa ceva gen voce, rasa etc. Nu sunt rasist. Vreau doar sa ma distrez impreuna cu altcineva eventual vom faci o serie co-op pe youtubewinking! Daca sunteti interesati va rog, sa imi lasati un id de mess sau skype ca raspuns. Multumesc happy

1 răspuns:
| Voinea_Daniel_1998 a răspuns:

Chiar daca nu vei gasi cu cine sa te joci ai putea cauta servere pentru mincreft. Daca joci minecraft PE poti instala de pe magazin play aplicația "cookie build network" si daca esti pe minecraft pe PC poti cauta pe google. Acum depinde de ce versiune ai deoarece nu poti juca minecraft multiplayer cu cineva daca nu aveti aceeasi versiune.