| Dragos12345890 a întrebat:

caut si eu un server clasic pvp de metin2, cine stie unul frumos ii dau funda

6 răspunsuri:
| gabi2000 a răspuns:

Aveti nevoie de un servar de metin2 pvp clasic? fara modate? far 6/7? ei bine asta e ce cautati servarul http://icebluemetin2.ro/homepage/index.php este deschis din data de 28.04. 2013: bonusurile pvm sunt scoase,toate armele si armurile la magazin, costume implementate, pet implementat.Numai sta pe ganduri si intra nu vei regreta.

| robert80012466 a răspuns (pentru gabi2000):

Dragos dai funda lui gabi e ff tare metinu!

| Dragos12345890 explică:

Stiu ca sunt pvp, dar vreau PVP CLASIC (adica bonusurile sunt ca pe ro)...

| Mihaela1100 a răspuns:

Tim, european, ro, hammer, dark, arges, frz, heart, royal, storl relevation, ruls, dark legion, sper ca te-am ajutat

| Seeeveeen1 a răspuns:

Din cele care le-a dat Mihaela1100 nici unul nu este pvp.
Uite niste server de metin2 pvp: Hammer, Epical.