| Mordofel a întrebat:

Caut si eu un server de metin2 pvp clasic in afara de vibe(dar tot ceva de genu fara6/7 daca se poate si evolutii minime) Dau funditzaaa.Cat de repede posibil. Multumesc!

2 răspunsuri:
| DjRaduANdrei a răspuns:

Ti-as recomanda Metin2Earth cel mai frumos server care l`am jucat. Funda?

| robert800 a răspuns:

4 metin cel mai tare lv max 99 iti da din prima lv 78 faci v2 lvl 99 la mag otel +9 batalie+9 licori si la armura s-o faci posedata este la un shop deala de facut posedata eu nu mai joc ca imi apare ceva si m-am lasat funda?