| BodyFleci a întrebat:

Caut un Metin clasic fara bonusuri 6/7, fara mape noi, itemele sa fie doar cele de pe metin2 ro, iar skillurile sa arate ca cele de pe metin2 ro.
Daca stiti un asemenea metin va rog spuneti-mil si mie. Dau funda.

11 răspunsuri:
| Skay a răspuns:

Www.metin2guabina.ro se incadreaza aproximativ ( exista 6/7, insa se gaseste in item shop, si doar 1% din juatori au iteme de, pe item shop, deci se incadreaza destul de bine ) + ca sunt eventuri de minim 4 ori pe saptamana. Incearca-l daca vrei.

| BodyFleci explică (pentru Skay):

Skay scuze dar am vazut ca multi au king2 si arme site... sorry dar nu prea imi place... mai astept raspunsuri!

| Niciunnume a răspuns:

Metin2ro e singurul care corespunde cu cerintele tale

| BodyFleci explică (pentru Niciunnume):

Nu prea cred... au existau metine asa... Metin9 ro, Metin2 Classic, Metin2 Shinhai ( sau ceva de genu asta ). Mai erau cateva dar nu le mai stiu sad pacat ca toate au fost inchise

| Veteranu23 a răspuns:

Www.oldschoolmt2.com e un server 100% roman deschis in data de 08.05. 2015 max lvl 99 ca si in ani 2012 de metin2 ro e foarte tare votezi pentru md sau donezi acuma cum preferi :) bns nu exista pe server decat in itemshop!

| xBucSa a răspuns:

Incearca pe http://topserversmetin2.com/ poate gasesti vreo unu sa-ti placa

| damian22 a răspuns:

Buna prietene! Eu iti recomand 4Metin este un pvp classic armuri mazxime posedata arme sfanta sirius neinsufletite eventai de dragon etc..deci sper ca o sa iti placa.Mult noroc

| Sher_Tarny_1997 a răspuns:

Metin2fun.ro
Metin2tim.ro

| Stetco_Gavriluc_1983 a răspuns:

metin 2 x merita incercat

| Roby_Ady_1988 a răspuns:

Metin2 Wars