| Cristyy01 a întrebat:

Caut un metin2 PVM HARD! Romanesc
Sper ca toti stiu ce e ala PVM HARD
Pentru cei ce nu stiu
(Metinul sa nu aiba la shopuri bonusuri, lazi, carti si etc. toate se farmeaza )
Multumesc!
Funda la cel mai bun

1 răspuns:
| ChaosSeed a răspuns:

Metin2International
Este tradus in limba romana, engleza si spaniola.
Drop:80%/Yang:150%/Exp:50%
Nivel Maxim:145
Servere:Server1-PVP/Server2-PVM
Nu sunt modati pe server. Tot ce cumperi din shop poti obtine si in joc.Staff foarte prietenos si bucuros sa ajute. Este plin de eventuri! Ocazional se schimba ratele la 350%. Are Auto-Login care iti si selecteaza caracterul dorit si te lanseaza direct in joc. Serverul este nou dar intr-o buna crestere! Fii printre primii pe server sa te poti da tare celor noi xD Iteme noi implementate. Vei primi atat cat muncesti! Serverul iti va asigura conditiile propice unui mediu linistit. Nu vei vedea idioti care se dau pe liber, skillurile le faci G si P de la NPC cu limita minima de nivel si yang.Iti promit,daca vrei un server pe care sa joci mai mult de o zi,iti poti ridica pretentiile pe cat de mult posibil,serverul ti le va multumi! Inca este in dezvoltare, deci vor sosi tot mai multe imbunatatiri. Toata lumea de pe server este prietenoasa (nu stiu cum de...)si vei simti ca te relaxezi jucandu.te, fara sa fie nevoie sa te certi cu nimeni. Sper ca ti.am fost de folos!