| Alx_Alex_1997 a întrebat:

caut un raspuns cat mai rapid si mai clar.
De curand, in timp ce ma jucam, mi-a aparut eroarea aia albastra, si cand mi se restarta pc-ul au inceput sa-mi apara purici. Din ce in ce mai multi. E de la placa video. Ventilatorul ei nu cred ca o aerisea destul de bine, si exista sansa sa se fi supraincalzit si ars? Am pus o placa video rustica, dar cu care macar imi merge pc-ul. Dar imi fac griji cu privire la placa 'arsa'. Vreau ceva informatii. Va rog.

Răspuns Câştigător
| redllyx a răspuns:

Citind postarea ta, cred si eu ca placa video e de vina. S-a supraincalzit si cred ca a cedat. Daca tu zici ca, cu alta placa video mergea bine, atunci e clar de ce nu merge cu placa pe care o ai acum.
Sfatul meu este sa iti cumperi una noua, nu cred ca mai ai ce face. Incearca totusi sa o cureti foarte bine atat pe ea cat si locul acela in placa de baza un o pui. Si daca tot cureti acolo, o curatare a placii de baze ar fi bine!
Multa bafta!