| R4V3N a întrebat:

Caut un server de Metin2 cu iteme 2011-2012, de preferabil PvM-PvP (Da nu are nimic daca e doar PvP), level si bani sa faci usor si multe evolutii. Cam ca si acesta http://4metin.ro/......7102.html. L-am gasit pe 4Metin da nu ii merge downloadul de oriunde incerci (Opera, Mozilla, Chrome). Daca stiti ziceti-mi va rog. Va mai rog sa incercati sa nu imi ziceti servere de-alea cunoscute si pline de playeri ca sa astepti o ora sa iasa unu si sa intrii tu. Deci nu gen Hammer sau de-alealalte cunoscute. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| TheKillerOfKillers a răspuns:

Incearca Metin2 HotStyle. Faci bani cu sacul! Crede-ma!

| CălinPL a răspuns:

Metin2 xpm
metin2 4drugs
mein2 4yours
metin2 tdl

| RemusȘiAtât a răspuns:

Salut sper sa te ajut am eu un metin numai ca e pvm rate 350 server nou deschis fms la magazine +0 la mobi pica cufere clar de luna la ele pica inele exp metale magice mai sunt chesti ce pica dar nu stiu, la pietre metin pica medalia eroului primesti ceva din ea ce te ajuta la misinui este Cetateanul turmentat la el poti lua uo cu + si fara + cred ca sunt 10 player sper ca te-am ajutat thertv.mt2.sx/ acesta este site nu am facut pentru funda big grin

| Arcas99 a răspuns:

Iti sugerez sa incerci Metin2Rextor e tare serverul poti farma si multe evoluti arme tari si armuri dar si accesori tari. Funda?