| KhEm a întrebat:

Caut un server de Metin2 pvm easy rate intre 200 si 700 NU PVP DEAGEABA IMI DATI SERVERE PVP SAU PVP-PVM, sa farmezi pentru exo citite si p. spiritului, sau sa le gasesc la shop, SA FIE PVM-EASY AM INCERCAT METIN2 : GLOBAL, RUN, ELYPS, ALASKA. ZARKANA, CHAOS, TIM, FUN, GX, X SI EVIDENT RO

Răspuns Câştigător
| kornulet a răspuns:

Cauta pe acest Top cu servere private exclusiv romanesti. http://www.topserveremmorpg.ro

2 răspunsuri:
| ShawnB a răspuns:

Mult aşteptatul client SonyMt2 - Winter Holiday tocmai a fost adăugat la download!

Ce noutăţi vă aduce acest client?
- O interfaţă nouă (Map1);
- O nouă frizură default pentru fete;
- Noi mount-uri;
- Noi costume şi arme cu design specific Crăciunului;
- Design schimbat la unele iteme;
- Emoţie "speciala" readăugată;
- O emoţie nouă: Facepalm;
- Un efect nou pe arme şi respectiv efecte schimbate pe unele armuri;
- Harta noua "Christmas Land";

În perioada următoare vom da start evenimentului şi respectiv hărţii de Crăciun în care veţi descoperi multe lucruri interesante.
Descarcă-l acum şi intră în luptă alături de prietenii tăi! http://www.sonymt2.ro/sv/descarcari

Cu stimă, Echipa SonyMt2.