| AnDrEios a întrebat:

caut un server de metin2 romanesc cu npc de skill p fara 6/7 si sa nu fie clasic va rog ajutati-ma ca nu am ce sa ma joc.

Răspuns Câştigător
| Jee354 a răspuns:

Metin2 CX..Scrie pe google www.metin2cx.ro.Si iti da Metin2 Cx Home sau cv de genul.e foarte frumos. fara 6/7(Doar pvm) si f rare.

4 răspunsuri:
| Cenarx a răspuns:

Www.xpubMetin2.ro server romanesc:) foarte misto kinugri la magazine iti faci repede itm modate lvl 150 din prima... singura problema e ca trebuie sa faci iteme ca e putin hamachi si daca nu sti sa joci metin ca lume mori dintr-un skill :D

| razvy9912 a răspuns:

Mda... mai bine lasate de metin si joca battlefield 2 sau 3, sau poti juca si marvel ultimate alliance - acest joc este ceva in genu metin2

| NaughtyLaLa a răspuns:

Salut..incearca metin2epical.ro..este 100% romanesc Funda pls

| XerpentoR a răspuns:

Da metin2epical.ro e tare