| Bdudbdhdb a întrebat:

Salut TPU, caut un site vechi in care erau "jocuri cu masini" pe google, site-urile alea vechi de ne jucam prin 2008-2010, caut unul care tin eu minte ca era "jocuricumasini.ro" si era un fundal complet negru cu multe jocuri si printre primele era unul cu o masina roz cu ochi ce avea 3 benzi sa trebuia sa te feresti de niste pete de ulei pe drum si trebuia sa sari peste masini, daca nu stiti jocul, macar un site mai vechi, nu miniclip si friv, mersi mult

(jocul era ceva genul "crazy taxi", nu ala pe calculator 3D, ci ala de pe internet care trebuia sa sari peste masini, link poza ( https://imgur.com/gallery/hoN2HCd )

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca erau jocuri facute in Adobe flash pe care nu il mai suporta niciun browser modern