| Miaunet a întrebat:

ce are laptopul meu, ca de fiecare data cand downloadez un privat metin misto, nu imi merge, adica, imi arata imaginea alba alba si nu vad nimic, ce sa fac? dau fundita. imi merg doar privatele naspacrying ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| CaBrOn a răspuns:

Salut.Daca e laptop nou si cu windows nou gen(vista, windows 7) nu prea is compatibile cu orice metin sau privat. Schimba windows-ul sau incerca privatele astea:metin2tim,metin2wz,metin2Frz

3 răspunsuri:
| MrKez a răspuns:

Cred ca laptop cu windows nou nu-s compatible cu metinu, mai ales ca face mult lagg si poate sa intample asta.va recomand un windows mai vechi. exemplu: Xp, vista...

| ZyReXe a răspuns:

Man si eu Am avut aceeasi problema, si metinu normal merge extrem de greu si prvatele se vede asa o umbra si tot ii alb problema Ai un Laptop fu**T K ca t ia-ti bah altu mai tare ia-ti bah Alienware cum am eu kai ii si ieftin doar 70milioane minim

| Miaunet explică:

Am windows xp