| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri gen Metin, call of duty, gta, nfs, serious sam sau ceva cu avioane, elicoptere ori cu actiune sau aventura.Sa mearga pe un laptop Intel(R) Celeron(R) CPU 550 @ 2. 00 GHz, 1. 00 GB ram. Microsoft Windows XP Professional Version 2002 Service Pack 2.Astea le are laptop-ul meu. Dati-mi niste jocuri gen de mai sus! Dau funda si voot

1 răspuns:
| Razvan9799 a răspuns:

Daca imi zici de unde il ai si cat ai dat pe el te ajut rolling on the floor