| roboscoiler a întrebat:

ce jocuri imi recomandati pentru placa video GeForce 6150 le? Funda!

Răspuns Câştigător
| wowmentol2 a răspuns:

Salut!
Intra la search in pc si cauta nVidia Experience dai pe ea si o sa ti se deschida o fereastra (uite ca ti-am facut o poza sa vezi ce trebuie sa faci )
http://postimg.org/image/rjjdgyzkn/
Dupa ce dai pe nr.3 din poza aia o sa te bage pe un site iar acolo iti va scrie toate jocuri compatibile si care merg perfect pe modelul tau de placa video. Bafta sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Chestii de dinainte de 2005. Nu de alta, dar placa ta e o integrata de pe vremea cind integratele erau SLABE-SLABE.

| buzucan a răspuns:

E foarte slaba palca video. Nu vei putea juca titluri noi...