| snoopdoggftwiz a întrebat:

Ce jocuri imi recomandati pentru un calculator cu Intel pentiun 1. 6Ghz, 1Gb DDR2 si placa video nVIDIA geforece 8400 gs (512mb)? As vrea o lista cu cele mai bune jocuri care ar merge pe acest calculator happy

2 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Call of duty 4 modern warfare, call of duty modern warfare 2, burnout paradise,nfs most wanted, mafia, hitman, hitman 2, nfs world, left 4 dead 1 si 2, dead space 1, 2, s-ar putea si 3 daca procesorul este dual core, Portal 2, half life 2, crysis, far cry 2

| Myr3ll1994 a răspuns:

Gta 3 si vice city, cs 1.6 fifa 07, the suffering, the punisher, call of duty 1si 2, swat 4 si ar mai fi si altele dar nu imi aduc aminte de ele.