| Chiriac_Robert_2000 a întrebat:

Salut,TPU. Ce jocuri imi recomandati sa ma joc pe un PC. Cateva cerinte : Operating System: Windows 8.1 Enterprise 64-bit (6.3, Build 9600) (9600. winblue_gdr.140723-2018)
Language: Romanian (Regional Setting: Romanian)
System Manufacturer: LENOVO
System Model: 20042
BIOS: InsydeH2O Version 29CN25WW(V2.02)
Processor: Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 380 @ 2. 53GHz (4 CPUs), ~2. 5GHz
Memory: 3072MB RAM
Available OS Memory: 2934MB RAM
Page File: 3995MB used, 795MB available
Windows Dir: C:\Windows
DirectX Version: DirectX 11
DX Setup Parameters: Not found
User DPI Setting: Using System DPI
System DPI Setting: 96 DPI (100 percent)
DWM DPI Scaling: Disabled
DxDiag Version: 6.03. 9600.16384 64bit Unicode
Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

CoD Bo 2, Far Cry 3, Bioshcok Infinite posibil cu medium-high, Tomb Raider tot la fel, Assassin's Creed III, Gears of War 3, Mass Effect 3, De Crysis 3 nu sunt sigur, dar ar trebui sa iti mearga, Dead Island Riptide, Max Payne 3, Sleeping Dogs, BF3, Borderlands 2, Metro 2033, posibil Last Light, Chivalry, Dark Souls, Witcher 2.

12 răspunsuri:
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Poti da mai multe detalii in legatura cu placa video?

| Chiriac_Robert_2000 explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Nu stiu mai multe detalii... Daca stii tu cum aflu ti-as zice.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru Chiriac_Robert_2000):

Start>>Run>>(scrii acolo dxdiag)>>Display>>Namesadnumele placii video).

| Chiriac_Robert_2000 explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Placa Video se numeste: Intel(R) HD Graphics.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru Chiriac_Robert_2000):

Si nu e 4000 sau 3000 sau ceva, doar atat?

| Chiriac_Robert_2000 explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Da..decat atat imi arata

| Chiriac_Robert_2000 explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Ai vreo idee de vreun joc?

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru Chiriac_Robert_2000):

Tot in dxdiag, Approx, Total Memoty, poti sa imi spui?

| Chiriac_Robert_2000 explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

La memorie totala zice aprox. 1275 MB.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru Chiriac_Robert_2000):

Ar trebui sa iti mearga jocuri din 2012 maxim sa zicem si 2013 cu low-medium.

| Chiriac_Robert_2000 explică (pentru RandomQuestionsAndAnswers):

Ma asteptam la asa ceva..deoarece stiu ca nu am un pc bun dar poti sa imi dai si nume de cateva jocuri care sa mearga destul de bine.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns (pentru Chiriac_Robert_2000):

CoD Bo 2, Far Cry 3, Bioshcok Infinite posibil cu medium-high, Tomb Raider tot la fel, Assassin's Creed III, Gears of War 3, Mass Effect 3, De Crysis 3 nu sunt sigur, dar ar trebui sa iti mearga, Dead Island Riptide, Max Payne 3, Sleeping Dogs, BF3, Borderlands 2, Metro 2033, posibil Last Light, Chivalry, Dark Souls, Witcher 2.