| MihaiDMC a întrebat:

ce jocuri mi-ar merge pe un sistem de : 2GB ram, procesor Intel pentium dual core 1. 60ghz (2 CPUs), placa video GeForce 7200 SE / 7300 GS de 512 mb.

Răspuns Câştigător
| ElDiáblo888 a răspuns:

Salut! Să zicem pe categorii.
Cu impuscături:COD Black Ups 1, 2, Cod 2, Cod 4: Mw, Cod MW 2, poate COD MW3 dar pe low, Serious Sam 3, Battlefield 1, 2, MAX PAYN 1, 2, 3, .
Jocuri open world: GTA SA, GTA 4 pe low, Sleaping Dog foarte tare jocu face concurență cu GTA 4, The Goodfather 2, Saint Row 3, 4, Spiderman 1, 2.3, Prototype 1, 2.
Jocuri curse. NFS CARBON, NFS UNDERCOVER, NFS SHIFT, NFS UNDERGROUND, GRID 1, 2, 3.
Jocuri aventură, fantastic: Darksiders 1, 2, Lord Of The Rings: Conquest.