| Drag0nu a întrebat:

Ce jocuri multiplayer stiti? M-am plictisit de Cs minecraft wow si samp...
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| PamyLove a răspuns:

Incearca jocurile MMO online, sau pe facebook gen, Wartune, Rage of the Chaos, etc. Sau incearca League of Legends, un joc uimitor, sau incearca Metin2Ro(pvm-hard) Metin2Chaos(pvm-normal/pvp-normal) Metin2 Gm-mode(server pokemon cu toate gratis) Metin2Fun, Metin2 Earth, Metin2 European, tot felul de metinuri, oficial este Metin2Ro,Succes!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat LoL? E doar o propunere, si oricum trebuie sa ai o chemare spre tipul de joc, dar daca vrei incearca-l, cine stie? big grin

| bogdanromanul a răspuns:

Multiplayer...
world of tanks, war thunder, battlefield play4free, planetside 2, world of airplane, si mai sunt de nu le mai tin minte