| cristianblechix a întrebat:

Salut,TPU! Ce jocuri stiti si voi asa bazate pe survive, dar nu minecraft? Dau funda! Daca ati putea sa imi lasati si un link de download ar fi mult mai bine! happy

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

The forest si Hazard ops ( jocul asta il gasesti pe steam gratis ), doar faci cont pe steam si il downloadezi de pe net, dupa tragi jocul.

| RobertMoon a răspuns:

Seria FEAR daca iti plac jocurile de gen survivor horror.

| Miuletz a răspuns:

7 Days to Die
The Forest

| cristianblechix explică:

Ma refeream la ceva gen minecraft care nu necesita grafici foarte bune, pentru un PC mai slabut.

| Luchyano a răspuns:

I-a joaca cs 1.6, pe Reddevil.Rangfort.ro
Cs1.6 original : http://rangfort.ro/....../index.php

:) va astept pe sv, sunt adminul ^dmG*LucHyan

| MihaiMalu21 a răspuns:

Depinde ce vrei daca, daca esti pasionat de GTA San Andreas atunci vei fi uimit de SAMP ( San Andreas MultyPlayer) care nu e neaparat hot si toate cele poti alege un server RPG unde te poti intalini cu alti copii si s-a iti crezi un viitor. Ai joburi si mai multe, poti deveni primar etc. Link cauti pe net :1 descarci GTA, 2 in folderul gta instalezi samp. cauta pe youtube. fundita?