| Alexxxx44 a întrebat:

ce jocuri super mai știți înafară de Gta?

Răspuns Câştigător
| mmariusd a răspuns:

Trebuie cumparate: Destiny,Wolfenstein: The New Order, Watch Dogs, The Crew.
Dar daca vrei ceva pe gratis eu iti recomand ce mai joc eu la momentul actual.
Gratuite: World of Tanks, War Thunder, PlanetSide2 si in viitor o sa apara si cele 2 jocuri care momentan sunt in Closed Beta: World of WarShips si Armored Warfare.
Eu ti-am dat doar cateva exemple.Ai de unde alege happy
Daca te-am ajutat terog da funda happy

| Alexxxx44 explică (pentru mmariusd):

Mersi mult gta55Mkiller,țiam dat funda big grin

| mmariusd a răspuns (pentru Alexxxx44):

Nici o problema happy

| mmariusd a răspuns (pentru Alexxxx44):

Daca vrei sa te apuci de World of Tanks ti-as putea oferi putin ajutor happy
Ma cauti pe joc cu numele de pe TPU(gta55Mkiller) si ma adaugi la prieteni.
Din pacate eu voi fi disponibil abia saptamana viitoare pentru ca am cumparat un alt PC si va dura pana va venii.Eu iti spun ca te-as putea ajuta pentru ca sun Ofiter Recrutor(Ma ocup cu recrutarile) pe grupul de clanuri ETIC unde suntem peste 200 de jucatori romani happy

| Alexxxx44 explică (pentru mmariusd):

Mulțumesc că mi-ai spus o saăl instalez când am timp.P.S. ești tare :3

9 răspunsuri:
| StefanCM a răspuns:

Aproape toate NFS-urile ( cele mai noi pentru ca au grafica mai buna happy )
Assassins Creed ( 3, 4, Unity)
Call Of Duty ( MW 2, 3, Black Ops 2, ghost si advanced)
Online eu ma joc crossfire europa, nu are cine stie ce grafica dar iti testeaza abilitetile la shooter)
Sper ca te-am ajutat big grin