| Și_Atât_Mihăiţă_1991 a întrebat:

Ce laptop sau pc de gaming mi-ati recomanda sa imi mearga in minim 100 fps?

Răspuns Câştigător
| Yeellow a răspuns:

Pai laptopuri de gaming trebuie sa aiba i5 8gb ram si un gigabyte geForce 615 minim.
Cu macar 100 fps, minim, ar fi bun un i3, 6gb ram ( gasesti tu ), si un amd radeon sau un geforce.
Funda?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in ce sa iti mearga cu 100fps? In Mario? Sau in GTA 5? Si doar asa, ca un sfat prietenesc, pentru jocuri sa nu cumperi laptop sau un calculator care are deja piesele in el. Adica ma refer sa-ti alegi tu piesele, sau pe mygarage.ro. O sa iesi mult mai ieftin daca optezi tot pe aceeasi configuratie, sau o sa iesi cu performante mai bune daca optezi pe acelasi pret happy

| Și_Atât_Mihăiţă_1991 explică (pentru anonim_4396):

Eu vreau sa mearga in minecraft cs:go goat smulator dota si alte jocuri smechere