| SerbanMarinEusebiu a întrebat:

ce mai faci ok am o intrebare vreau si eu un metin2 calulumea calumea rau de tot dar nu gasesc nici unu daca gasiti vreunul sa imi spuneti si mie cu tot cu site cine imi da un metin calumea cu cescut usor si facut yang usor ia funda mare, foarte mare ok cine imi zice fundalaughing

3 răspunsuri:
| 保羅 a răspuns:

Metin2united https://metin2united.com/ este bun cresti bine pana la 101 asa.

| SerbanMarinEusebiu explică (pentru 保羅):

Ma ia id meu de mess

| SerbanMarinEusebiu explică (pentru 保羅):

Ma acolo imi scrie finished si finished dau pe start si nu ma baga in joc asa ca ia id meu de mess clara.serban si sa stii sunt baiat