| anonim_4396 a întrebat:

ce metin2 clasic stiti? nu pvm hard, dar nici pvp, sa fie pvm- pvp... la ce-l mai bun raspuns dau funda!

Răspuns Câştigător
| TTTeofiLLL a răspuns:

Incearca metin2 tim, e metin clasic, tot ce este neclasic la el este ca au existat niste turnee de nivel99 si cine castiga, primea premiu un king 1 si sunt vreo 3-4 in tot metinu in afara de gm. Oricum ratele 150%-200%,bonusuri ca pe clasic, mai multe vezi pe joc, ca o avertizare vezi ca cand il instalezi trebuie sa astepti putin mai mult happy. Funda? big grin

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cauta Metin2 Advanced!

| Alexandru3y a răspuns (pentru CM7YRE):

Nu merge metinu straight face

| AlExFr3Sh a răspuns:

Http://www.alyas2.eu/index.php?s=register. e un super metin clasic pvp-pvm ratele sunt 300%, deschis de cateva zile (veti vedea ca playerii au lvl mare, fiindca au crescut) se creste usor, regatul recomandat: Blue.
Altcv ce pot sa va zic, gm-ii sunt foarte prietenosi, se fac event-uri in fiecare seara, pvp, pvm, ox, etc :D
playerii de treaba
in rest pentru mai multe detalii uitati-va aici: http://4metin.ro/......36145.html in joc am numele: Al3xIsFr3Sh