| IGPI a întrebat:

Ce pc de gaming imi recomandati? (cat mai ieftin dar sa fie ok) Nu joc jocuri mari, doar jocuri gen : Crusader Kings 2, Minecraft, CS:Go, Age Of Civilizations Definitive Edition, eventual PUBG.

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce buget ai? Pc facut direct, ca in unitate, sau pe componente? Da-mi mesaj si te ajut cu sfaturi, idei.

| Fury12 a răspuns:

Eu iti recomand un Dell latitude. Funda

| Gioaba_Ciprian_1993 a răspuns:

Acum depinde de bugetul tau, daca ai avea un buget de 3000 de lei ti-as recomanda PC-ul de light gaming Viking cu i3 7100/8100 de pe site-ul www.pcgarage.ro. Daca ai un buget mai mic ti-as recomanda Gaming Raven v2 tot de pe PC Garage.