| TheSkull a întrebat:

Ce sa imi cumpar un Xbox One sau un Play Station 4
Care are procesorul, placa grafica etc mai buna?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Parerea mea este PS4. De ce? Vezi aici
http://www.go4it.ro/......-10899199/
Pe X-BOX - jocurile nu le poti imprumuta, sa joci online iti trebuie un abonament lunar la ei, daca vrei sa folosesti Kinectul trebuie sa fi conectat la internet 24 din 24.
Per ansamblu sunt jocuri care nu le gasesti pe X-BOX dar le gasesti pe PS4 si invers.

| Andr3y25 a răspuns:

Xbox one este o dezamagire..PS4 il intrece fara probleme. Daca tot vrei sa iti cumperi un xbox iti recomand 360.

| TheSkull explică:

Mdeah si scap si mai ieftin big grin ai dau funda lui nelul ca a dat si un link cu explicatii big grin