| AleqandR0 a întrebat:

Cei care joaca Dragon City pr Facebook imi puteti spune din ce fac dragonul Socer (fotbalist)..Mai vreau sa stiu cum obtin dragonul Pure

1 răspuns:
| St3faNnnnNNN a răspuns:

Pai soccer iese din 2 cool fire. daca ai daca nu baga la imperecheat laser+alpin si daca nu iti iese din prima cool fire incearca de mai multe ori. apoi bagi la breeding cool fire cu cool fire si ori iti iese legendar ori cool fire ori soccer ori alti dragoni. dar bagi de mai multe ori. depinde de noroc.Acumdaca vrei pure bagi la breeding legendar cu legendar. si cu asta e la fel daca nu iti iese din prima mai incearca (daca dai la speed up si iti apare 1days and 23h atunci e ori legendar ori pure.)funda?