| Generation22 a întrebat:

Salut TpU! Cei care va pricepeti cu YouTube as dori sa imi raspundeti la urmatoarea intrebare :
Deci mi-am facut si eu un canal de YouTube dar nu stiu cum pot face Play-Listuri adica liste de redare ma puteti ajuta va rog!

1 răspuns:
| gabrielasiatat a răspuns:

Vezi ca la videoclip apare un fel de ceas care cand esti cu sageata de la mouse scrie vizionati mai tarziu acolo apesi si iti faci o lista de redare dar ca sa iti apara lista de redare facuta de tine trebuie sa dai de la ceasul de la videoclipuri similare