| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate da si mie niste servere de samp 0.3x roleplay, ceva gen : viata reala sau niste servere unde pot fi Owner!
--- VA MULTUMESC ---

Răspuns Câştigător
| XrollerX a răspuns:

Sal. Deci cand intri pe samp dai Internet iar la barile alea 2 din stanga jos scrii la prima Romania iar urmatoarea o lasi asa cum e (adica fara nimic). Apoi cam in 5 min incep sa iti apara svr si cauti acolo ca sunt mai multe. Iar owner nu poti fi doar daca serverul este a unui prieten bun si iti da si tie owner sau alt concurs SAU daca ai propriul server. Baftahappy

2 răspunsuri:
| euBaxTeR a răspuns:

Connect rpg.zero-gamers.com:7777 (o.3x), cer mai misto sv samp primiti masina gratis, factiune, daca aduceti playeri admin/helper(+o casa)veniti repede! cel mai frumos sv samp

| Biciusca_Gabi_1998 a răspuns:

93.119.26.4:7777 Aici este unde server ca in viata reala este ceva mai deosebit si e mai fain decat in altele
P.S.:Ma cheama SuSpAnS