| Paul3Cost a întrebat:

cine imi poate da si mie niste syturi de unde sa descarc un multi hack pentru metin2 servere private

Răspuns Câştigător
| R3dEyE a răspuns:

Paule si eu la inceput cand m-am apucat de metin tot cautam hack-uri, insa am tra concluzia ca nu exista. Mai ales pe privata, nici o sansa sa gasesti. Pe oficiale mia gasesti un Fishboot, ceva colo, insa pentru private nu exista, unele Fishboot-uri merg si pe private, insa nu prea ai nevoie de el pe private.
Deci nu mai cauta ca nu exista asa ceva, eu din cauza asa ziselor hack-uri era sa imi pierd un cont de lv 80 pe metin2tim si in plus mi s-a virusat si PC-ul. Sunt doar niste fakuri ca sa ne fraiereasca.

1 răspuns:
| R3dEyE a răspuns:

Apropo, pe private nu e asa greu sa iti faci un caracter bun, daca muncesti ceva timp in continu si scoti vreo 50 de lei din buzunar, poti fi cel mai bun. Pe private nu e nevoie sa bagi o gramada de bani ca pe RO, acolo catva. Se poate si fara donatii insa ai nevoie de ceva mai mult timp ca sa fi bun.
Oricum bafta, munceste mult si nu mai cauta hack-uri ca nu exista.