| calyn96 a întrebat:

cine imi poate spune niste jocuri pentru pc mai slabut gen nfs sau gta tonguerocesor 2. 2Ghz, Ram 2gb ddr2, placa video 128 mersi dau funda

Răspuns Câştigător
| alex_9656 a răspuns:

Mda pentru placa ta video : Incerarca seria de Call of Duty (1 sigur merge),
de asemenea G-mode, Minecraft(nu de actiune dar te vor tine ocupat),
cauta pe internet seriile de simulatoare facute de nemti(in general) Torrino 2006 (cu sporturi de iarna) Seria Age of Empire, Rome total war(iti spun ca toate aceste iti for functiona deoarece aveam si eu un pc asemanator) Driv3r, Total Overdolse, incearca seria Hitman,
seria Tomb Rider. Sfatul meu este ca tu sa iti cumperi o placa video mai mare deoarece vai mari cu mult nr de jocuri care iti finctioneaza. Funda?

| calyn96 explică (pentru alex_9656):

Mersi mult pentru raspuns mai astept cv papreri si am sa dau funda

3 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Placa video este slaba nu merge orice joc pe ea.
Daca aveai 512 macar puteai sa joci toate jocurile.
NFS,GTA,Spiderman,Batman,X-men, Star Wars Merge, Hulk, Metin2, etc.
Merge daca ai si Driverul instalat merge foarte bine.