| AlexutzuVaIntreaba a întrebat:

Cine imi poate spune si mie niste jocuri de Adventura cu misiuni de facut care sa aiba grafica buna. Sau niste jocuri gen Metin2 sau 4story DAR CA ASTEA. Nu sa fie cabal si toate minunatiile care au grafica =0.

Răspuns Câştigător
| AlexandruAdrianPetrovschi a răspuns:

Orce joc din seria "The Elder Scrolls"
Daca vrei acelasi tip de joc dar cu o tema mai moderna incearca un joc din seria "Fallout"
Ai incercat "Torchlight" sau "Sacred"?
Ai putea sa incerci sa cauti jocuri RPG

Sau ai putea alege un joc cu grafica mai demodata, crede-ma, uneori jocurile cele mai bune sunt cu o grafica un pic mai sifonata

1 răspuns:
| RxDooM a răspuns:

World of warcraft