| Nick2012 a întrebat:

cine îmi pote da un metin2 fain care să aibă npc de skilluri P să ăibă la negostorul de armuri şi la negustorul de arme armuri şi arme +9 şi care să te dea de la lv mai mare cam 30 sau 90 sau să te dea de la lv maxim ca la hammer happy big grin
Fundă la cine îmi dă un metin2 super big grin big grin big grin star

3 răspunsuri:
| torent3 a răspuns:

Uite unul asa metin2united are la magazinul general o piatra care (la5kk) iti face all skills P si in 15 minte ai lvl 90 lvl mazim 250 funda?

| alex290900 a răspuns:

Metin2 Virtual Funda'?

| Nick2012 explică (pentru alex290900):

Dămi mia multe detalii despre acest metin happy