| mytza75 a întrebat:

Salut TPU,cine joaca goodgame empire si sunt lideri de alianta, imi pot da si mie niste sfaturi despre cum sa fi un lider bun?

1 răspuns:
| Daniel_Pătru_1997 a răspuns:

Gaseste-ti oameni cu experienta in acest joc, cu care poti coordona. Recruteaza oameni ce au un imperiu foarte puternic, care rezista la atacuri, oameni cu care poti colabora fara sa se enerveze, incearca sa le dai rasplate in caz ca merg bine razboaiele. Da-le rasplate mici in lemn sau d-astea. Incearca sa coordoneazi clanul pentru a castiga cat mai multe razboaie. Sper ca te-am ajutat.