| Dony20 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa ma invete sa descarc de pe acest sait programul care este acolo?
http://fileme.us/1H4HD
nu stiu deloc ce sa fac ca sa il downloadez si de aceea va cer ajutorul!
am auzit ca se poate descarca si gratis da nu stiu cum!

2 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

Salut.Daca vrei sa descarci programul completezi o cerinta de acolo sau rogi administratorul sa iti dea accept.Bft

| xXxFeelOKxXx a răspuns:

Cauta alt site ca la asta trebuie sa completezi survey si trebuie sa dai bani. Zimi numele programului ca nu am vazut cum se cheama si poate iti gasesc eu un link.