| anonim_4396 a întrebat:

Cine ma poate ajuta sa populez un server de Cs? Am un server de csmod clasic hostat dar nu prea am playeri DAU FUNDA

2 răspunsuri:
| Adrian_Surugiu_1998 a răspuns:

Salut, te-as ajuta eu dar nu stiu numele la server. Te ajut cu cea mai mare placere, si daca doresti sa ma contactezi adauga la messenger : jumong400@yahoo.com. Sper ca am putut fi de folos!

| bombonel2014 a răspuns:

Poti cumpara boost-uri. Ele te ajuta sa iti bage automat gameri pe sv tau. Nu sunt scumpe. Sper ca te-am ajutat