| ToOmYOfficial96 a întrebat:

Cine ma poate ajuta vreau sa stiu cum pot sa pun un jucator din top eleven de pe facebook sa in pun la Negociere? Funda celui care ma ajuta!!

1 răspuns:
| STR1K3R a răspuns:

Joc si eu tpo eleven, sunt level 5 nu poti sa il pui cel putin eu ca m-am uitat la toate si nu este si numai daca un prieten iti face o oferta la un jucator asa numai da trebuie sa dai multi tokeni de la 6 in depinde daca accepti oferta sau nu.BAFTAA! FUNDITAAA?