| CRYstyLEX a întrebat:

Cine poate sa ma ajute si pe mine sa fac un server de metin2 PVM-PVP!
Cine vrea sa ma ajute si stie adaugati skype criss.cristian3 si yahoo yo_cristian70... daca aveti gata facute va rog dati-mi si mie! Cine ma ajuta sa fac sau cine-mi da unul primeste funda + Vot Va rog

1 răspuns:
| marian_7699 a răspuns:

Eu stiu dar este cam complicat nu stiu cum sa iti explic, dar pe mine m-a ajutat foarte mult youtub ( in 10-20 min ai deja server) Sper ca te-am ajutat! Funda?