| AmNNNeZ1k a întrebat:

Salut tpu.Cine poate sa-mi recomande si mie cateva jocuri simulator cu masini.Nu vreau TDU sau 3D Driving school.Altceva big grin.

2 răspunsuri:
| GGL a răspuns:

Pai...evita orice joc care se termina cu simulator(sunt proaste si scoase doar pentru bani, nu pentru gamer) incearca race07 si expansiunile pentru el(gt revolution; sttc) sau gtr2

| Zebrow a răspuns:

German truck simulator euro truck simulator uk truck simulator le gasesti aici www.scssoftware.com