| vintilaandrei96 a întrebat:

Cine stie niste jocuri tari din pentru placa video de 256MB, 2GB RAM si processor de 2. 8GhZ?

Răspuns Câştigător
| XPrototypeX a răspuns:

Hum...Assassin's Creed 2 probabil dar incearca sa micesti rezolutia si graficile.
Altul ar mai fi Driver:San Francisco, BioShock 1(2 nu sunt sigur dar incearca), vesnicul GTA 4 care mi se pare a fi o porcarie insa are AI bunicel. Poti incerca de asemenea The Elder Scrolls V:Skyrim(a fost jocul anului in 2011 si este considerat ca fiind cel mai bun RPG)
Sniper Eltie V2, Call of Duty Modern Warfare 2, 3 poate chiar Black Ops.Sunt multe dar sper ca te-am lamurit.